DUK

Kiekvienas užsakymas yra skirtingas ir priklauso nuo užsakymo dydžio ir sudėtingumo. Jei spausdinate didelę parodą, rekomenduojame susisiekti su mumis likus bent savaitei iki termino pabaigos.

Su kuo spausdinate?

Mūsų naudojami spausdintuvai yra Canon PRO serijos, naudojami tik originalūs pigmentiniai rašalai ir aukščiausios kokybės archyvavimui tinkami popieriai.

Ar galite išsiųsti tiesiai mano klientui, neįdėdami sąskaitos?

Taip, galime, tiesiog kaip gavėją nurodykite savo klientą, apmokėkite už siuntimą ir įkelkite reikalingą atspausdinti failą.

Nerandu man tinkamo formato. Ką daryti?

Tiesiog pasirinkite tokį, į kurį telpa Jūsų maketas. Jeigu pageidaujate, kad apkirptume, tą pažymėkite.

Kokie yra didžiausi išmatavimai?

Paprastai spausdiname nuo A4 iki 105 cm (42 colių) pločio spaudinius.

Kokį failą siųsti?

Failas turi būti 300 dpi (ne daugiau kaip 2400 dpi), tinka TIFF, JPG, PDF formatai. Jei spausdinate ant drobės, turėtumėte palikti bent 4 cm kraštus aptraukimui. Failus galite įkelti šioje parduotuvėje pateikdami užsakymą, arba atsiųskite mums per wetransfer.com

Kokia kaina?

Kaina priklauso nuo pasirinktos medžiagos ir failo matmenų. Pamėginkite susirasti Jums tinkamą dydį prie kiekvienos medžiagos.

Ar galite įrėminti?

Taip, galime! Parašykite mums žinutę, ko norėtumėte, ir mes pateiksime jums įrėminimo pasiūlymą.

Kiek trunka siuntimas?

Pristatymui visame pasaulyje naudojame „FedEx” ir DHL.
Pristatymas priklauso nuo jūsų paskirties vietos, Europoje jis trunka iki savaitės, o kitur – iki dviejų savaičių. Lietuvoje - 1-2 d.d. dienas nuo išsiuntimo (turėkite omeny, kad standartinis spausdinimo terminas yra 5-7 darbo dienos).

Apsigalvojau, noriu užsakymą atšaukti / grąžinti:

Jeigu užsakymas dar nepradėtas vykdyti, jį galite atšaukti, parašydami mums el. žinutę. Jeigu užsakymas jau pradėtas vykdyti arba Jums išsiųstas, vadovaujamės mūsų prekių ir paslaugų atsisakymo, produktų ir pinigų grąžinimo pagrindinėmis sąlygomis.