Fotografijų ir meno kūrinių spauda: Giclée

Fotografijų ir meno kūrinių spauda.

Specializuojamės meno kūrinių bei fotografijų spaudoje. Spausdiname unikalia Giclée technika ant drobės ir popieriaus. Mūsų spausdinimo būdas padės pasiekti tobulą spaudinį kiekvieną kartą. Naudojame tik archyvinės kokybės medžiagas, CANON PRO spausdintuvą ir ekologiškus dažus, todėl esame tikri – galutinis rezultatas nustebins savo datalumu bei spalvų tikslumu, bei išliks nepakitęs daug metų.

giclee kokybiska spauda ant drobes

Kas yra Giclee spauda?

Giclée (tariama “žiklei” [ˈʒiːkleɪ]) spauda – tai rašalinis spausdinimo būdas ant drobės, popieriaus ar fotopopieriaus, gebantis išgauti aukščiausią įmanomą kokybę. Rašaliniai dažai yra nekenksmingi aplinkai, o tinkamai prižiūrimi spaudiniai gali išlikti nepakitę daugelį metų. Giclée spauda yra mėgstama menininkų, fotografų ir kitų vizualiųjų profesijų atstovų dėl tapybiško, rankų darbą primenančio vaizdo ir puikiai atkuriamų spalvų.

Galutinis vaizdas labai priklauso nuo pasirinktos medžiagos. Mes siūlome aukščiausios kokybės originalius Hahnemühle bei Canon matinius popierius. Spausdiname 12 spalvų pigmentiniais rašalais su CANON PRO spausdintuvu.

Spausdiname ant natūralios drobės ir ant popieriaus (blizgaus, matinio, faktūrinio). Drobes galime aptraukti ant reguliuojamų arba nereguliuojamų porėmių, o popierių galime įrėminti į medinius, plastikinius ir aliuminius rėmelius bei paspartuoti.

Galite rinktis šias Fine Art kokybės drobes:

 • Natural Art Canvas 370gsm

Arba Fine Art kokybės popierius:

 • Hahnemühle Albrecht Dürer 210 gsm
 • Hahnemühle Photo Rag Bright White 310 gsm
 • Hahnemühle German Etching 310 gsm
 • Hahnemühle Bamboo 290 gsm

Popieriai

Hahnemühle Bamboo – tai pirmasis pasaulyje skaitmeninėms nuotraukoms, paveikslams bei reprodukcijoms sukurtas popierius, 90% gaminamas iš bambuko pluošto. Natūraliai balto, šilto tono bambuko popieriaus sudėtyje nėra optinių balinimo priemonių, todėl jis išsiskiria savo minkšta, lengvai tekstūruota veltinio struktūra. Bambukas simbolizuoja dvasingumą, natūralumą ir išteklių taupymą popieriaus gamyboje. Šis popieriaus idealiausiai tinka šiltų tonų bei vienspalvėms fotografijoms, nes Bamboo ypatingai pabrėžia vaizdo jausmingumą.

Paviršius – Matinis / lygus
Popieriaus pagrindas – Naturalus pluoštas
Gramatūra – 290 gsm
Baltumas / Spalva – 83 % / Naturali balta

Hahnemühle German Etching – natūralus, tekstūrinis, aukštos kokybės popierius. Šis, liejimo būdu pagamintas, popierius yra grubaus paviršiaus, tačiau velveto švelnumo. Atspausdintos nuotraukos atrodys tarsi patys būtumėte naudoję ofortą ! German Etching popierius yra viena populiariausių pasaulyje popierių rūšių meniniams darbams ir fotografijoms spausdinti.

Paviršius – Matinis / tekstūrinis
Popieriaus pagrindas – Naturalus pluoštas
Gramatūra – 310 gsm
Baltumas / Spalva – 91.5 % / Naturali balta

Hahnemühle Photo Rag Bright White – natūralus, aukštos kokybės popierius. Tai pirmasis pasirinkimas tiems, kurie ieško ypatingai skaisčios baltos spalvos natūralaus medvilnės pluošto popieriaus. Šis popierius yra idealus spausdinant didelio kontrasto nuotraukas.

Paviršius – Matinis / lygus

Popieriaus pagrindas – Naturalus pluoštas
Gramatūra – 310 gsm
Baltumas / Spalva – 99.5 % / Skaisčiai balta

Hahnemühle Albrecht Dürer

Matinis, šiek tiek tekstūrinis (akvarelinio popieriaus tekstūros) popierius specialiai meno spaudai. Kaip ir visi mūsų siūlomi popieriai yra aukščiausios klasės ir nerūgštinis (acid-free).

Paviršius – Matinis / akvarelinio popieriaus tekstūros
Popieriaus pagrindas – 50% medvilnė · 50% celiuliozė
Gramatūra – 210 gsm
Be papildomų baliklių

ISO 9706 sertifikatas patvirtinantis muziejinę kokybę ir patvarumą.

Susisiekite

Jei esate fotografas, menininkas ir rengiatės parodai ar norite savo darbus spausdinti pardavimui – mes Jums pasiūlysime sprendimą nuo A iki Z: nuo failo kompiuteryje iki atspaustos drobės, užtemptos ant porėmio ir įrėmintos, bei paruoštos kabinti ant sienos. Susisiekite telefonu +37065575237 arba el. paštu info@giclee.lt  DUK

  Kiek laiko užtrunka spaudos darbai?

  Laikas, per kurį atspausdiname kūrinius priklauso nuo užsakymo dydžio, sudėtingumo bei gamybos užimtumo. Stengiamės patvirtintus užsakymus atspausdinti per 24 valandas, tačiau jei ketinate spausdinti didelę parodą, ar atspausdintus darbus tempti ant porėmių/rėminti – rekomenduojame su mumis susisiekti bent savaitę prieš.

  Kokių maksimalių matmenų darbą galite išspausdinti?

  Įprastai spausdiname nuo A4 iki 100 cm pločio spaudinius.

  Kokios raiškos ir parametrų turi būti spaudai paruoštas failas?

  Maketas turėtų būti paruoštas TIFF formatu. Raiška turi būti 300 dpi (minimali raiška yra 150 dpi, maksimali – 2400 dpi). Maketo matmenys turi atitapti Jūsų norimą spausdinti formatą. Paruoštą maketą (iki 2GB) galite mums siųsti per svetainę www.fromsmash.com į info@giclee.lt.

  Kokia spaudos kaina?

  Spaudos kaina yra skaičiuojama pagal kvadratūrą. Ji yra nuo 100 €/m², priklausomai nuo spaudai pasirinktų medžiagų. Spausdinant didesnius kiekius – pavyzdžiui vienodų darbų tiražą arba darbus parodai kaina derinama kliento naudai.

  Ar galite spaudą užtempti ant porėmio/ įrėminti?

  Drobes galime aptraukti ant reguliuojamų arba nereguliuojamų porėmių, o popierių galime įrėminti į medinius, plastikinius ir aliuminius rėmelius bei paspartuoti.

  Per kiek laiko pristatote?

  Baigtą užsakymą atsiunčiame per DPD kurjerį Lietuvoje per 2 d.d.

  Į užsienį siunčiame FedEx kurjeriu, įprastai pristatymas užtrunka nuo vienos iki dviejų savačių. Siunčiame į visą pasaulį!

  Siuntimo kaina priklauso nuo užsakymo, todėl ją skaičiuojame kiekvienam užsakymui individualiai.

  Įprastai užsakymus įgyvendiname per 2-5 darbo dienas, bet visi klientai, o taip pat ir jų užsakymai dažniausiai yra unikalūs ir individualūs, todėl susisiekite su mumis dėl konkrečių terminų bei kainos, ypač jeigu galvojate apie didesnį užsakymą.